8 augustus 2020

Sportgala met huldiging kampioenen 2015

HEEZE – LEENDE – Zaterdag 27 februari wordt het jaarlijkse sportgala gehouden. Het begint om 19.00 uur in de grote zaal van dorpshuis ’t Perron aan de Schoolstraat in Heeze. De zaal is open vanaf 18.30 uur.

De winnaars van de wisselbekers worden deze avond bekend gemaakt.
De genomineerden zijn:
Mannen: Pieter van Beekveld en Luca Dijstelbloem
Dames: Femke Bukkems en Anita Vos
Ploegen: Heren 1 Lido, Dames 1 RKSV Heeze, Dansschool 4LDC
Talenten: Job Maassen, Frederique van Zeeland, Aramis en Odin Verhoeven
Verder zijn er enkele speciale oorkondes te vergeven, wordt de sportverening van het jaar bekend gemaakt, de sportiefste leerling en de sportvrijwilliger.

De presentatie is dit jaar in handen van amazone Anne Meulendijks en hockeyer Marcel Balkestein.

 

De meeste tijd wordt besteed aan alle kampioenen van 2015.
Huldiging van de aangemelde Kampioenen uit Heeze-Leende:
RKSV Heeze

F4
Fabrice Bevers
Thomas van Gorp
Siem Jacobs
Mark Jansen
Twan Jansen
Roan Martens
Laura Rutten
Mick Wijnen
Curt Wijnen
begeleiding F4
Remco Martens

D4

E2
Stijn Borgers
Youri Fraikin
Bram Oberndorff
Djorn van Gerwen
Jay Hagelaar
Glen Methorst
Ian Schepens
Tim Smulders
Luuk van de Ven
begeleiding E2
Marco van Gerwen
Ronald Methorst
Martijn Slikken
Eric Kip

E4
Lorenzo Dekker
Thomas van Gorp
Jente van Leenders
Luke Macnack
Luca Müller
Laura Rutten
Luuk Verreijt
Wouter Verreijt
begeleiding E4
Marco Verreijt
Michiel Verreijt

B1

MC1

 

Korfbalvereniging Eymerick
D1
Evy Schenkels
Janne den Boer
Noa Heijster
Luna Thijssen
Elke den Boer
Maartje Koenen

C1
E2
E1

 

Badmintonvereniging Heeze
2e team
Angela Lingers
Diana Verberne
Fred Alders
Eric van de Ven
Marc van Eersel

 

Basketball
Odin en Aramis Verhoeven

 

RKSV Sterksel
F1
Tygo Kuijten
Koen Noordman
Thom Noordman
Philip Scheepers
Lucas van de Ven
Stijn Zegveld
Julian Manders
Luuk van Asten
Gijs Klemens
Hein Smolders
Aniek Ruyten

 

Basketballclub Heeze
Heren onder 22
Tim van de Loo
Roel de Groof
Martijn Vinclair
Guido Hagen
Max van Hertrooij
Michiel Sweere
Ramon Schets
Lex Crijns
Julian Wildemast
Yoshi de Wit
trainers/coaches
Bart de Groof
Nick Winters

Jongens onder de 16
Enzo Verhoeven
Ryan Comenencia
Tim Beerens
Stefan Snoeijen
Dani Spreeuw
Job Verfuurden
Thijs Verfuurden
Luuk Keuning
Abdale Yaasin
Willem Scheepers
trainers/coaches
Jan van de Heuvel
Tim van Loo

Jongens onder de 12
Jarno van Bree
Lars Ceelen
Yaniek Giesen
Dirk de Groof
Wahan Havhannesyan
Harold Keet
Bram Koenen
Jens Peperkamp
Daan Schilders
Finn Spierts
Joran van Tongerloo
Joran Verwater
Jorn Ceelen
trainers/coaches
Bas vd Biggelaar
Ryan Comenencia
Bram Koenen
Leon Schilders
Will Ceelen

 

Tennisclub Heeze
jongens t/m 14
Karsten Hulsbosch
Risino Jacopucci
Stan van Vuuren
Daan van den Berg
Julian van Eersel

meisjes t/m 14
Lisa van Gennip
Roos van Vliet
Kim Vorstenbosch
Leannne Ceelen
Anouk Demes
Tessa van den Berg
Carlijn van den Berg

jongens t/m 17
Roan van den Heuvel
Derek Brennand
Nick van Gennip
Pim Verkuil
Wouter van Seggelen

gemengd t/m 17
Anne Cuyten
Britt Kuijsten
Elisa van Winkel
Anne Jacobs
Sam de Laat
Roel Delescen

Laat wat van je horen

*